Winnovasta valmistuneita

Nuorten ammatilliset perustutkinnot Rauma
Autoalan perustutkinto, autotekniikan osaamisala, ajoneuvoasentaja Havukainen Jussi Aleksi Rauma, Koskinen Penjami Johannes Eura, Vehanen Iida Anneli Rauma, Valtonen Manu Vihtori Rauma.

Hotelli-, ravintola- ja cateringalan perustutkinto, kokin osaamisala, kokki Iltanen Miia Maria Rauma.

Kone- ja metallialan perustutkinto, valmistustekniikan osaamisala, levyseppähitsaaja Kalmakoski Janette Maria Rauma, Leino Riku Elmo Daniel Eura.

Logistiikan perustutkinto, varastopalvelujen osaamisala, varastohoitaja Rosenlöf Arttu Jari Pentti Rauma, Sasin Juri Rauma.

Matkailualan perustutkinto, matkailupalvelujen osaamisala, matkailupalvelujen tuottaja Lindfors Milla-Maija Eura.

Merenkulkualan perustutkinto, konepäällystön koulutusohjelma, vahtikonemestari Monteros Patricia Rauma.

Puualan perustutkinto, teollisuuspuusepän osaamisala, puuseppä Rautiainen Niko Tapio Rauma.

Prosessiteollisuuden perustutkinto, paperiteollisuuden osaamisala, prosessinhoitaja Korkka Joni Konsta Juhani Rauma.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, mielenterveys- ja päihdetyön osaamisala Roslund Petra Tuulikki Rauma, Verronen Elina Päivikki Rauma.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja sairaanhoidon ja huolenpidon osaamisala Kivirauma Jenika Juliette Rauma, Tapani Linda Johanna Rauma.

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusalan koulutusohjelma, turvallisuusvalvoja Lehtinen Markus Mikael Rauma.

Kahden tutkinnon suorittajat (ammatillinen perustutkinto ja ylioppilastutkinto) Kivirauma Jenika Juliette Rauma.
 

Aikuisten näyttötutkinnot Rauma
Dieettikokin erikoisammattitutkinto Tuuna Marjo Marita Laitila.

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokin osaamisala, kokki Nordlund Ninni Marina Eurajoki, Valovirta Kirsi Merja Hannele Rauma.

Kone- ja metallialan perustutkinto, valmistustekniikan osaamisala, koneistaja Hemmilä Ville Johannes Rauma, Mäkinen Antti Markus Eurajoki, Varvounis Rafael Olavi Rauma.

Kotityöpalvelujen ammattitutkinto Ahonen Tiina Liisa Eurajoki, Jääskeläinen Anzelika Rauma, Koivisto Nina Anita Rauma, Koskinen Elina Anniina Rauma, Laine Päivi Sinikka Rauma, Mannila Nina-Britt Rauma, Räsänen Sanna Maria Rauma, Seppälä Nina Kristina Eura, Suonpää-Torvinen Eeva-Liisa Kaarina Rauma, Tuomiranta Heidi Elisabet Rauma.

Laitoshuoltajan ammattitutkinto Alho Laura Elina Eura, Katajamäki Piia Johanna Eurajoki, Kivimäki Jaana Helena Eura, Kovio Natalia Aleksandrovna Rauma, Paasonen Katja Maria Laitila, Rantala Marita Anneli Harjavalta, Sato-Hunsala Anu Hanna-Leena Pyhäranta, Siivonen Tiina Marjaana Eura.

Laivanrakentajan erikoisammattitutkinto Kulmala Pasi Antero Uusikaupunki.

Lasten ja nuorten erityisohjaajan ammattitutkinto Hannula Merja Hannele Rauma.

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, asiakaspalvelun ja myynnin osaamisala Hämäläinen Riina Kristiina Rauma, Lindroos Susanna Karoliina Rauma.

Myynnin ammattitutkinto Riekko Tiia Anniina Rauma.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, sairaanhoidon ja huolenpidon osaamisala Aaltonen Sanna Maaria Rauma, Anu Kristiina Jokinen Rauma, Krappe Jonna Maaret Rauma, Martens Leena Anna-Maija Rauma, Virtanen Janette Marjut Rauma.

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusalan osaamisala, turvallisuusvalvoja Santaoja Johanna Marja Sinikka Rauma.
 

Aikuisten näyttötutkinnot Pori ja Ulvila
Johtamisen erikoisammattitutkinto Lampolahti Pia Ilona Laitila, Syren Jari Seppo Juhani Eurajoki, Viitala Juha Petteri Rauma.

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto, kiinteistönhoidon osaamisala, kiinteistönhoitaja Saarinen Teija Irene Rauma..

Lasten ja nuorten erityisohjaajan ammattitutkinto Kankare Tarja-Tuulia Maria Säkylä.

Metsäalan perustutkinto, metsätalouden koulutusohjelma, metsuri-metsäpalvelujen tuottaja Lahtinen Jarkko Kalevi Eura, Salonen Sakari Mikael Eura.

Riistamestarin erikoisammattitutkinto Helin Rauli Tapani Eura.

Talonrakennusalan ammattitutkinto Hyle Veijo Tapani Säkylä.

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusalan osaamisala, turvallisuusvalvoja Vainio Tom Lauri Krister Säkylä.

Työvalmennuksen erikoisammattitutkinto Juhola Hanna-Leena Eurajoki, Pohjola Noora Eija Eveliina Kortela, Suominen Tuija Sinikka Rauma.

Vanhustyön erikoisammattitutkinto Kotiranta Sanna Maria Panelia, Virtanen Pirjo Annikki Köyliö.
 

Aikuisten näyttötutkinnot Laitila
Hitsaajan ammattitutkinto Lakso Kati Marika Uusikaupunki, Valkeinen Elmeri Eetu Tapio Lokalahti.

Hierojan ammattitutkinto Franska Janne Anselmi Hietamäki, Haromo Kati Kyllikki Rauma, Huttunen Janne Antero Rauma, Kaarnapuro Satu Kristiina Ihode, Kenttälä Sirpa Soile Kaarina Rauma, Kivimäki Päivi Johanna Laitila, Lehtiranta Sirpa Anneli Uusikaupunki, Leino Mari Johanna Laitila, Raitamäki Heljä Anna-Maria Laitila.

Johtamisen erikoisammattitutkinto Salo-Levonen Tuula Maria Rauma, Mäki-Soini Janna Pauliina Rauma, Wallenius Nora Kerttuli Rauma.

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Tuuna Aino Aulikki Rauma.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, mielenterveys- ja päihdetyön osaamisala Ahonen Sami Marko Tapani Uusikaupunki.

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, vanhustyön osaamisala Kettunen Maria Elisa Uusikaupunki.

Sähköverkkoasentajan ammattitutkinto Päivärinta Jussi Valtteri Uusikaupunki.

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusalan osaamisala, turvallisuusvalvoja Saarinen Marko Tapani Eurajoki.
 

Muut koulutukset
Johdon työnohjaajakoulutus Cornu Tuula Marita Säkylä, Leino Vesa-Pekka Eurajoki.

Työnohjaajakoulutus Harikkala Sirke Regina Kalanti.